• +48 518 222 232
  • +48 666 475 330
  • +48 696 705 180
  • Pn-Pt 9:00-19:00 Sob 9:00 - 14:00
  • +48 518 222 232
  • Pn-Pt 9:00-19:00 Sob 9:00 - 14:00

Nasz personel

Jesteśmy po to by nieść pomoc zwierzętom a tym samym zadowalać ich właścicieli. Cały zespół Gravet tj. lekarze weterynarii, technicy weterynarii, zootechnicy oraz recepcjonistki dbają o dobro naszych pacjentów, a tym samym próbują wywołać zadowolenie klientów. 

Agnieszka
Potomska - Grajek

LEKARZ WETERYNARII

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studia ukończyła w roku 2009. Od lat młodzieńczych pasjonatka kynologii, świetny znawca ras psów i kotów oraz ich cech. Pani doktor często uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach i warsztatach weterynaryjnych. W naszej lecznicy zajmuje się chorobami wewnętrznymi, zwłaszcza kardiologią. Pasją Pani doktor jest także stomatologia oraz intensywnie wspiera swoim lekarskim doświadczeniem działający w naszej lecznicy dział pielęgnacji zwierząt oraz szpital. Szczęśliwa mamusia trójki chłopców dla których uwielbia gotować różne wyśmienite potrawy. Wolny czas spędza aktywnie na spacerach ze swoim psem, lubi dobrą książkę, dobry film, a także ćwiczenia fitness. Pasjonatka podróży, miłośniczka gotowania, wyśmienity smakosz.

Krzysztof Grajek

LEKARZ WETERYNARII

Specjalista rozrodu zwierząt. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studia ukończył w roku 2007. W naszej lecznicy zajmuje się diagnostyką obrazową, ortopedią i stanami nagłymi, uczestnik licznych konferencji i warsztatów. Szczęśliwy ojciec trójki chłopców, które są oczkiem w głowie tatusia oraz właściciel 2 wspaniałych kotów rasy Maine coon (Candy i Real) oraz przesympatycznej suczki rasy szpic miniaturowy (Miszka). W wolnych chwilach doktor poświeca się rodzinie, lubi długie spacery z Miszką, a także interesuje się historią II Wojny Światowej.

Magdalena Różewicz

TECHNIK WETERYNARII

Od dziecka ma duże zamiłowanie do zwierząt domowych i gospodarskich. W dużej mierze swoją pasję zawdzięcza rodzicom, to oni zaszczepili w niej miłość i empatię do zwierząt. Jako pracownik bardzo oddana pacjentom. Pani Magda „potrafi pracować na 3 stanowiskach jednocześnie. Jest nieocenionym pracownikiem recepcji oraz laboratorium. Odpowiedzialna za opiekę pooperacyjną oraz szpitalną zwierząt. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i przyjaciółmi z którymi dzieli zainteresowania – muzyka, koncerty. Pani Magda jest fanką muzyki rap zwłaszcza rapera Kękę. Czas wolny spędza na pracach domowych, uwielbia gotować.

Karolina
Kubiak - Ćwirko

TECHNIK WETERYNARII

Uzyskała tytył mgr inż. Zootechnik o specjalizacji Hodowla Zwierząt wolnożyjących i amatorskich, tech. weterynarii. Zaraz po studiach, które ukończyła w Poznaniu przyszła do naszej Lecznicy na staż i tak pozostała do dzisiaj. Ma bardzo spokojne i profesjonalne podejście do zwierząt. Jest szefową działu groomingu a także jest do Państwa dyspozycji w trakcie wizyt profilaktycznych i służy doradztwem behawioralnym. Panią Karolinę od dziecka otaczały psy i właśnie z nimi miała zawsze najlepszy kontakt i plany na przyszłość. W trakcie kiedy w jej życiu na dobre zamieszkał Łuki – Owczarek Szkocki Collie, zaczęła spełniać swoje kynologiczne pasje, jeżdżąc na wystawy i długie podróże. Obecnie Pani Karolina posiada suczkę o imieniu Lea, tej samej rasy i razem z nią podbija ringi wystawowe, dogtrekingi jak również mantrailing, czyli tropienie użytkowe. W wolnych chwilach zdobywa wraz z mężem i Leą górskie szczyty, co sprawia jej wiele przyjemności.

Patrycja Głowacka

RECEPCJONISTKA

Ukończyła szkołę średnią w 2018 z bardzo dobrymi wynikami w nauce. Pracę w naszej Lecznicy zaczęła w 2019 roku na stanowisku Recepcjonistka. Nasza Recepcjonistka obecnie studiuje na wydziale Finansów i Rachunkowości. Uwielbia zwierzęta i sama jest właścicielką psa rasy Owczarek Niemiecki o imieniu Sara. Razem w wolnych chwilach spędzają bardzo dużo czasu ze sobą na wspólnych spacerach i zabawie. Pani Patrycja nieoceniony pracownik recepcji odpowiedzialny za rejestrację pacjentów oraz za sprawy biurowe kliniki. Praca ze zwierzętami przynosi jej wiele satysfakcji i radości. Lubi czuć się potrzebna. W wolnych chwilach czyta ciekawe książki, uwielbia spacery, podróże wspólnie ze swoim narzeczonym.

Michał Jarząbek

TECHNIK WETERYNARII

Absolwent technikum weterynaryjnego we Wrześni. W naszej lecznicy zajmuje się przede wszystkim leczeniem dużych zwierząt. Bardzo oddany swojej pracy. Zapalony piłkarz oraz kibic. W wolnych chwilach spędza czas na słuchaniu dobrej muzyki. Uczęstniczy w konferencjach naukowych dotyczących bujatryki.

Kontakt

Słupca, ul. Generała Władysława Sikorskiego 3A

Recepcja.: +48 518 222 232


Lek. wet.: +48 666 475 330

Lek. wet.: +48 696 705 180